Produkty wysyłamy do 24 godzin od złożenia zamówienia!
Strona główna » O nas

O NAS

Witamy na stronie FLOSI.PL – miejscu, gdzie tradycja spotyka się z pięknem w formie ręcznie wykonanych stroików na cmentarz. Jesteśmy pasjonatami sztuki florystycznej, którzy oddają hołd pamięci bliskich poprzez unikalne i starannie wykonane kompozycje.

Nasza misja

Nasza misja polega na dostarczaniu klientom wyjątkowych i godnych stroików, które staną się wyrazem pamięci i szacunku dla zmarłych. Poprzez naszą pracę pragniemy wprowadzać piękno na cmentarze, tworząc delikatne i trwałe dzieła sztuki florystycznej.

Co nas wyróżnia:

1. Ręczna praca: każdy nasz stroik powstaje dzięki precyzyjnej i starannej pracy naszych doświadczonych florystów w Polsce. Stawiamy na unikalność i detale, co czyni nasze kompozycje wyjątkowymi.

2. Materiały najwyższej jakości: Do produkcji naszych stroików używamy tylko najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nasze kompozycje zachowują swój piękny wygląd przez długi czas.

3. Personalizacja: Rozumiemy, że każda osoba jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego oferujemy możliwość personalizacji stroików, aby odzwierciedlić indywidualne upodobania i pamięć o zmarłych.

Nasza krótka historia

FLOSI to wynik pasji i doświadczenia zbieranych przez lata. Zaczeliśmy podróż w wykonywaniu pierwszych stroików z myślą o wprowadzeniu do życia piękna, które trwa dłużej niż chwilowe wspomnienie. Nasza firma nieustanie się rozwija a my jako FLOSI chcemy dostarczać Państwu kompozycji najwyżej jakości.

Proces tworzenia

Każdy nasz stroik przechodzi przez precyzyjny proces produkcji, począwszy od starannie dobranych materiałów. Nasz zespół doświadczonych florystów dba o to, aby każdy element kompozycji był umiejętnie umieszczony, oddając hołd naturze i jednocześnie dostarczając trwałego piękna. Proces ręcznego wykonania pozwala nam zindywidualizować każdy stroik, sprawiając, że stają się one wyjątkowym wyrazem uczuć.

Nasze wartości

W FLOSI kładziemy ogromny nacisk na wartości, które kierują naszą pracą. Szacunek, empatia i profesjonalizm są dla nas fundamentalne. Działamy z myślą o dostarczaniu nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także kompleksowej obsługi.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi służyć pomocą i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 796 715 999 lub drogą mailową pod adresem sklep@flosi.pl lub kliknij zakładkę KONTAKT.

RAZEM TWÓRZMY PIĘKNO, KTÓRE PRZETRWA

Z poważaniem,

Zespół FLOSI.PL

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Bądź informowany o naszych najnowszych promocjach i nowościach na bieżąco!
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.