Zamów dzisiaj, przesyłkę nadamy jutro!
Strona główna » Kwiaty na cmentarz » Stroiki na cmentarz

Udogodnienia

14 dni na zwrot produktu
Możliwość zakupu na raty
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wygodne i proste płatności

Stroiki na cmentarz

Stroiki na cmentarz i dekoracyjne kompozycje nagrobne zdobiące groby są symbolem pamięci o zmarłych bliskich. Ze względu na troskę o tę pamięć zwracamy szczególną uwagę na dekorację miejsca pochówku stroikami i kompozycjami. Kompozycje nagrobne w okresie świąt z wyróżnieniem Uroczystości Wszystkich Świętych są nadzwyczaj dekoracyjne i rozbudowane. Staramy się nadać nagrobkowi elegancki, czasem klasyczny, a czasem oryginalny i wyróżniający się sposób wygląd. W naszej kulturze jest to bardzo istotny aspekt. Warto poświęcić chwilę czasu na wykonanie przemyślanego wyboru idealnej kompozycji nagrobnej.

Stroiki i kompozycje na cmentarz — wybór kolekcji

Kompozycja kwiatowa wraz z przepięknym oświetleniem tworzy przepiękną dekorację miejsca pochówku najbliższych. Stroiki na cmentarz wykonuje się z różnych rodzajów kwiatów, w kolorystyce uzależnionej od preferencji. Przy wyborze idealnej kompozycji nagrobnej warto wziąć pod uwagę aktualne trendy, porę roku i naturalnie występujące w danym momencie w roku kwiaty. Przykładowo w jesiennych kolekcjach głównie występuje chryzantema. W kolekcjach wiosennych występują drobne, wiosenne i kolorowe kwiaty takie jak bratki czy tulipany. Klasycznym kwiatem stosowanym w kompozycjach sztucznych przez cały rok jest oczywiście róża, storczyk i kalia na podkładzie ze świerku, jodły lub choinki. Więcej informacji o wyborze kolorystyki i rodzajów kwiatów znajdziecie Państwo w artykule blogowym.

Stroiki na cmentarz — kompozycje kwiatowe na płytę nagrobka i do wazonu

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele stroików na cmentarz oraz bukietów do wazonu. Poszczególne elementy można łączyć, dzięki czemu można utworzyć spójne kompozycje nagrobne. Wielkość i formę kompozycji należy dobrać do danego nagrobka. Przykładowo do wąskiego nagrobka lepiej wybrać wydłużoną kompozycję. Natomiast w przypadku dużego, szerokiego nagrobka można pozwolić sobie na wybór większej kompozycji. Wariantów jest wiele, może to być jeden większy stroik o formie okrągłej i niskiej lub stroik podwyższony, spływający, zlokalizowany diagonalnie na płycie nagrobka. Stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów są świetnym rozwiązaniem, które jest trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Więcej informacji o doborze formy kompozycji czy stroika do nagrobka zawarte zostało w artykule blogowym.

Wieniec — dekoracja okazjonalna

Szczególnym rodzajem kompozycji kwiatowych na cmentarz są wieńce. Są to duże kompozycje, bardzo często ustawiane na stojakach w celu wyeksponowania dekoracji w trakcie nabożeństwa pogrzebowego. Następnie te duże kompozycje na cmentarz ozdabiają miejsce pochówku. Często wybierane są sztuczne wieńce, by dłużej przetrwała dekoracja. Kompozycje pogrzebowe występują w różnych kształtach. Wieniec może być o kształcie okrągłym, wydłużonym i owalnym, o kształcie łezki, a również serca. Wybór kwiatów zależy od preferencji klienta, jednak szczególną popularnością cieszą się róże, goździki, anturium. Charakterystycznymi kolorami dodatków do kompozycji pogrzebowych, są kolory o głębokiej barwie jak fiolet, ciemna zieleń i burgund oraz czerń z dodatkiem złota.

Bukiety, wiązanki i stroiki na cmentarz naszego sklepu internetowego

Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo szeroka. Oferujemy piękne kompozycje na cmentarz z kwiatów sztucznych, bukiety do wazonów oraz nowoczesne stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów. Oprócz tego posiadamy też eleganckie, nowoczesne znicze oraz wkłady uzupełniające. Uniknij stresu związanego z niepewnością zakupu stroików na placach cmentarnych. Zdecyduj się na zakup całego kompletu w jednym miejscu z dostawą do domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, sprawdzenia dostępności naszych produktów z kategorii sztucznych kompozycji nagrobnych. Oferujemy bukiety, stroik na cmentarz, dekoracje oraz znicze. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówienia i wygodną wysyłkę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i zyskaj 30zł na pierwsze zakupy.
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.