Zamów dzisiaj, przesyłkę nadamy jutro!
Strona główna » Kwiaty na cmentarz

Udogodnienia

14 dni na zwrot produktu
Możliwość zakupu na raty
Wysyłka do 3 dni roboczych
Wygodne i proste płatności

Kwiaty na cmentarz

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kwiatów na cmentarz. W tek kategorii znajdują się wszystkie ozdoby z kwiatów sztucznych, których przeznaczeniem jest dekoracja nagrobków. W kategorii kwiaty na cmentarz znajduje się cały asortyment, który mamy Państwu do zaoferowania

Kwiaty na cmentarz jako forma wyrażenia pamięci o bliskich.

W naszej kulturze, jednym z przyjętych sposobów upamiętnienia bliskich jest dekoracja nagrobka kompozycjami kwiatowymi, które popularnie nazywane są kwiatami na cmentarz. Groby bliskich tradycyjnie dekorujemy w dzień Wszystkich Świętach, niemniej kwiaty na naszych cmentarzach są obecne przez cały rok. Każda wizyta może być okazją do złożenia nowego stroika, nowej wiązanki czy wymiany starych kwiatów w nagrobnym wazonie.

Kwiaty na cmentarz w naszej ofercie.

Nasza oferta kwiatów na cmentarz składa się z wielu pięknych kompozycji różniących się od siebie zarówno rozmiarem, kolorem, sposobem ekspozycji (doniczka, wazon, luźne kwiaty), jak i ceną. Z pewnością każdy znajdzie dekorację, która spełni jego indywidualne oczekiwania. Już teraz zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i obejrzyj produkty w kategorii kwiaty na cmentarz. 

Nasze dekoracje na cmentarz wykonujemy z kwiatów sztucznych.

Kwiaty na cmentarz z naszej oferty wykonujemy w całości z kwiatów sztucznych. Jedną z wielu zalet kwiatów sztucznych jest ich długotrwałość oraz odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Kwiaty sztuczne przede wszystkim nie więdną i nie potrzebują podlewania, dzięki temu potrafią zachować formę i kolor przez wiele tygodni. Wiązanka nie eksponowana na bezpośrednie działanie promieni słonecznych niejednokrotnie przetrwa wiele miesięcy. Z tego właśnie powodu, kwiaty sztuczne,  tak chętnie wykorzystujemy jako materiał bazowy do produkcji ozdób na groby naszych bliskich. Dzięki temu nasze produktu cieszą oko znacznie dłużej niż tradycyjne żywe kwiaty na cmentarz.

Nasze kwiaty na cmentarz – formy i kolory.

Ilość kolorów oraz mnogość gatunków i odmian dają praktycznie nieograniczone możliwości komponowania kwiatów na cmentarz. Nie tylko różne formy, czyli  stroiki, bukiety, komplety, wiązanki, ale również różne gatunki takie jak chryzantemy, tulipany, róże, dalie, gerbery. Wszystko w różnych rozmiarach i  w różnych kolorach.  Dzięki temu wybór jest niemal nieograniczony.

Nasze artykuły.

Każdy z naszych artykułów z oferty kwiatów na cmentarz jest specjalnie przygotowany z myślą o swoim przeznaczeniu jako kwiaty na groby. Kompozycje wykonujemy w obciążonej doniczce lub wazonie po to, aby bukiet czy stroik był stabilny i aby nie poddawał się silniejszym podmuchom wiatru.

Zróżnicowanie kompozycji kwiatów na cmentarz.

Kwiaty na cmentarz są dostępne w 3 wariantach kompozycyjnych, które to warianty różnią się o siebie przede wszystkim rozmiarem. Oprócz wielkości różnicę widzimy również w przedziałach cenowych, w których oferujemy nasze produkty.

Stroiki oraz bukiety z kwiatów na cmentarz.

Piękne i duże kompozycje, które składają się z dużej ilości kwiatów, są gwarancją wysokiej jakości produktu. Każdy z elementów, zarówno stroik, jak i bukiet,  można kupić osobno. Kup stroik i bukiet w komplecie, zyskaj piękną i okazałą ozdobę, którą postawisz na pomniku bliskiej osoby. Kupowane razem, są oczywiście tańsze niż kupowane osobno.

Wiązanki z kwiatów na cmentarz.

Mniejsze kompozycje, stanowią ekonomiczną alternatywę dla większych kompletów. Ich dużą zaletą jest to, że są wygodne w transporcie, a jednocześnie nie ustępują estetyką wykonania kompozycjom większym. Poręczne i kompaktowe,  nasze wiązanki pięknie prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w grupach. Na pomniku stroiki możemy układać  symetrycznie lub niesymetrycznie. Możemy je przeplatać  zniczami lub innymi ozdobami. Efekt końcowy udekorowania pomnika jest uzależniony od naszej kreatywności oraz kolorystyki wybranych kwiatów.

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na Twoje zamówienie indywidualnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kwiatów na cmentarz.

Zamów kwiaty na cmentarz już dziś.

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i zyskaj 30zł na pierwsze zakupy.
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.