Produkty wysyłamy do 24 godzin od złożenia zamówienia!
Strona główna » Blog » Sztuczne hortensje

Sztuczne hortensje

Spis treści

There are no headings in this document.

Sztuczna hortensja — sztuczne kwiaty wysokiej jakości o naturalnym wyglądzie

Sztuczne kwiaty do wazony. Białe hortensje i fioletowe dodatki. Kwiaty w wazonie. Szare tło. Zdjęcie-kwadrat-01.
Sztuczna hortensja w wazonie.

Hortensje to okazałe rośliny, które naturalnie rosną w postaci krzaka z licznymi, okazałymi kwiatami w różnych kolorach. Ich sztuczne imitacje wyprodukowane z materiałów o wysokiej jakości prezentują się do złudzenia jak żywe. Sztuczne rośliny posiadają równie okazałe, pełne kwiaty o niezwykłym ubarwieniu. Sztuczne hortensje dostępne są w różnych rodzajach w całej gamie kolorów.

Sztuczne hortensje w doniczce do domu i ogrodu

Sztuczne kwiaty do wazony. Czerwone hortensje i zielone listki. Osoba trzyma kwiaty na rękach. Szare tło. Zdjęcie-kwadrat-03.
Sztuczne hortensje dostępne są w różnych kolorach i w różnych formach. Na zdjęciu piękny kwiat hortensji w kolorze czerwonym.

Hortensje są przepięknymi kwiatami, które zachwycają swoim wyglądem w kompozycjach na wszelkie okazje. Kwiat — główka hortensji jest bardzo rozłożysta i okazała. Posiada bardzo dużo drobniutkich płatków. Z tego powodu pięknie dopełnia kompozycję i sprawia, że jest ona pełniejsza. Oprócz kompozycji przy użyciu hortensji kwiat ten może dodać uroku wnętrzu samodzielnie. Pojedynczy kwiat w ładnym wazonie świetnie dopełni niewielką przestrzeń. Dodatkowo hortensje doniczkowe sprawdzą się jako dekoracja balkonu czy tarasu.

Bukiety kwiatów w kolorze białym

Sztuczne kwiaty do wazony. Białe hortensje i fioletowe dodatki. Osoba trzyma wazon z kwiatami na rękach. Białe tło. Zdjęcie-kwadrat-05.
Hortensja w kolorze białym z delikatnym dodatkiem.

Hortensje w białym kolorze prezentują się przepięknie. Te eleganckie kwiaty często wybierane są do dekorowania sal na przyjęcia okazjonalne, w szczególności sal weselnych. Z hortensji można stworzyć kompozycje stojące, bukiety dekoracyjne oraz ozdobną kwiecistą ścianę. Świetne wrażenie sprawiają zarówno kompozycje z samych hortensji, jak i z hortensji połączonych z innymi kwiatami, na przykład różami. Dodatkowe uzupełnienie stanowią zielone gałązki ozdobne i liście dekoracyjne. Hortensja jest kwiatem o nieskończonych możliwościach. Jej naturalny wygląd jest ogromną zaletą.

Proponowane produkty

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Bądź informowany o naszych najnowszych promocjach i nowościach na bieżąco!
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.