Produkty wysyłamy do 24 godzin od złożenia zamówienia!
Strona główna » Blog » Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty

Spis treści

There are no headings in this document.

Sztuczne kwiaty

Sztuczne hortensje
Sztuczne hortensje w wazonie ceramicznym, piękna aranżacja w stylu vintage.

Sztuczne kwiaty to bardzo atrakcyjna i praktyczna alternatywa dla naturalnych kwiatów żywych. W dzisiejszych czasach technologia pozwala na wyprodukowanie sztucznych kwiatów jak prawdziwych. Sztuczne kwiaty jak żywe — wysokiej jakości. Sztuczne elementy nie wymagają obszernej pielęgnacji jak ich żywe, naturalne odpowiedniki. Pięknie prezentują się w przestrzeniach bez dostępu wystarczającej ilości światła. W domu znajdą swoje miejsce zarówno w zacienionym kącie salonu, jak i w łazience.

Sztuczne kwiaty i rośliny są wykonane z trwałych, odpornych materiałów. W związki z tym możliwe jest usunięcie ewentualnych zabrudzeń, dlatego sztuczne rośliny są odpowiednie do umiejscowienia w środowisku zewnętrznym. Na zewnątrz będą narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale nie jest im to straszne — są odporne.

Ozdoby i dekoracje ze sztucznych kwiatów

Sztuczne kwiaty znajdują swoje zastosowanie jako elementy i dodatki do kompozycji. Stosowane są zarówno jako podstawa dekoracji, jak i dodatek, jako elementy obszernych kompozycji i elementy indywidualne i samodzielne, na zewnątrz i wewnątrz, elementy punktowe i płaszczyznowe, rośliny kwiatowe i zielone. Mnogość zastosowań pokazuje, jak uniwersalny jest to produkt.

Wybór sztucznych kwiatów i artykułów jest aktualnie niesamowity. Sztuczne kwiaty najlepszej jakości do złudzenia przypominają naturalne, żywe kwiaty, gałązki i liście. Wygrywają one dodatkowo faktem, że nie potrzebują poświęcania czasu i zasobów na wykonywanie pielęgnacji, która jest konieczna do utrzymania żywych rośli w dobrej kondycji.

Sztuczne kwiaty zachwycają mnogością gatunków, różnorodnością kolorystyki i świetną jakością wykonania. Niesamowita ilość rodzajów kwiatów pozwala na skomponowanie niezwykłych kompozycji dekoracyjnych. Pojedyncze kwiaty, bukiety, stroiki, kwietne ściany – wszystko jest możliwe

Sztuczne tulipany wyglądają jak żywe.
Sztuczne tulipany wyglądają jak żywe.

Sztuczne kwiaty nie tylko do domu

Świetnym zastosowaniem sztucznych kwiatów i dodatków są kompozycje cmentarne. Kwiaty, które dekorują grób bliskich zmarłych, są szczególnie narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wysoka odporność materiałów, z których są utworzone produkty, pozwala na przetrwanie i zachowanie estetycznego i eleganckiego wyglądu przez kompozycje. Kwiaty sztuczne na cmentarz wykorzystywane są przy florystycznych kompozycjach, do których należą: stroiki na cmentarzbukiety na cmentarz w wazonach oraz ozdoby i dekoracje.

Sztuczne słoneczniki w kompozycji ze sztucznymi hortensjami.
Sztuczne słoneczniki w kompozycji ze sztucznymi hortensjami.

Zachęcamy do sprawdzenia artykułów na temat wyboru odpowiedniej dekoracji nagrobka na naszym blogu.

Proponowane produkty

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Bądź informowany o naszych najnowszych promocjach i nowościach na bieżąco!
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.