Produkty wysyłamy do 24 godzin od złożenia zamówienia!
Strona główna » Blog » Sztuczne tulipany

Sztuczne tulipany

Spis treści

There are no headings in this document.

Dekoracje ze sztucznych tulipanów silikonowych

Sztuczne tulipany trudno odróżnić od tulipanów prawdziwych,
Sztuczne tulipany trudno odróżnić od tulipanów prawdziwych,

Tulipany to rośliny, które szczególnie kojarzą się z okresem wiosennym w roku. Prezentują się świeżo, kolorowo i optymistycznie. Ich widok cieszy oko po pełnym szarości okresie jesienno-zimowym.

Sztuczne tulipany jak żywe

Sztuczne tulipany wyglądają bardzo naturalnie. Nic więc dziwnego, że sztuczne odpowiedniki naturalnych tulipanów bardzo chętnie używane. Wykorzystywane są przy tworzeniu wiosennych kompozycji florystycznych wszelkiego rodzaju. W sprzedaży występują sztuczne tulipany w minimalistycznej wersji — sama główka kwiatu na łodydze. Oprócz wspomnianych tulipanów występują również bardziej naturalne — z pięknymi liśćmi na łodydze. Sztuczne kwiaty wraz z dodatkami stworzą świetną dekorację, kolorową dekorację.

Sztuczne tulipany
Sztuczne tulipany

Sztuczne tulipany silikonowe

Bukiet czy kompozycja z tulipanów to świetny pomysł na prezent. W sklepie posiadamy bardzo ciekawe i oryginalne ozdoby z tulipanów i innych kwiatów. Do kompozycji wybieramy tulipany i kwiaty najwyższej jakości. To gwarantuje piękny i trwały wygląd kompozycji dekoracyjnej. Polecamy sprawdzić naszą ofertę.

Sztuczne kwiaty do Twojego domu i ogrodu

Przy wykorzystaniu sztucznych kwiatów i roślin komponowane są dekoracje ozdobne do wnętrz domów i przestrzeni komercyjnych. Bukiety oraz luźne tulipany do wazonu znajdują swoje miejsce w aranżacji pomieszczeń. Dodatkowo cieszą one oko pięknym wyglądem dużo dłużej od kwiatów ciętych. Z powodu trwałości i pięknego wyglądu są często wybierane do ozdobnych kompozycji florystycznych.

Kolekcje tulipanów silikonowych

Sztuczne tulipany
Sztuczne tulipany

Oprócz kolekcji dekoracji ze sztucznych tulipanów do domu posiadamy również kolekcje dekoracji przeznaczonych do użytku na zewnątrz. Do szczególnego przypadku kolekcji należą kompozycje dedykowane jako dekoracje nagrobne. Ze względu na materiał, z którego są produkowane sztuczne tulipany gumowe — czyli silikon, są one wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Wiosenne kwiaty, takie jak tulipany, znajdują również zastosowanie w kompozycjach na cmentarz. Wraz z innymi wiosennymi kwiatkami tulipany tworzą piękny zestaw do wykonania wiosennego stroika nagrobnego czy bukietu do wazonu na cmentarz. Zachęcamy do sprawdzenia artykułu o sezonowych kompozycjach na cmentarz na naszym blogu.

Proponowane produkty

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Bądź informowany o naszych najnowszych promocjach i nowościach na bieżąco!
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.