Produkty wysyłamy do 24 godzin od złożenia zamówienia!
Strona główna » Blog » Sztuczny storczyk

Sztuczny storczyk

Spis treści

There are no headings in this document.

Dekoracje ze sztucznym storczykiem

Sztuczne storczyki
Sztuczne storczyki

Storczyk jest bardzo popularnym kwiatem pełnym klasy i elegancji. Na całym świecie jest uznawany za symbol miłości i piękna. Storczyk to kwiat piękny i bardzo interesujący wizualnie. Bez wątpienia zwraca on na siebie uwagę i przyciąga wzrok. Storczyk sprawdza się zarówno w dekoracjach do każdego wnętrza, jak i kompozycjach zewnętrznych. Storczyk w doniczce czy kompozycja kwiatkowe ze storczykiem to świetny pomysł na prezent.

Piękna dekoracja wnętrza ze sztucznych storczyków

Storczyk to polska nazwa dla orchidei. Znajduje on zastosowanie w kompozycjach na wszelkie okazje. Używa się go jako element większych kompozycji oraz jako dekoracja samodzielna. Storczyki występują w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jest tak wszechstronnym i różnorodnym kwiatem. Nic więc dziwnego, że sztuczny storczyk jest jednym z najpopularniejszych sztucznych kwiatów. Należy pamiętać, że sztuczny kwiat nie wymaga tyle pielęgnacji, co jego naturalny pierwowzór. Nie należy go podlewać, sprawdzać podłoża, przesadzać. Wystarczy zadbać o jego czystość, by mógł prezentować się w jak najlepszy sposób.

Sztuczne storczyki, nawet w zbliżeniu wyglądają jak żywe.

Sztuczny storczyk — kategorie i specyfikacja

W naturze storczyki występują w ogromnej ilości odmian. Nic więc dziwnego, że ich sztuczne imitacje również są produkowane w wielu wersjach. Sztuczne kwiaty różnią się zarówno pod względem kształtu i tekstury w dotyku, jak i oczywiście kolorystyki.

Sztuczne storczyki,
Sztuczne storczyki,

Występują klastyczne jednobarwne storczyki z kolorowym środkiem kwiatu. Klasycznym storczykiem jest kwiat o płatkach w czystym białym kolorze oraz w różnych odcieniach różu i fioletu. Pięknymi odmianami o jednolitej barwie dużych płatków są storczyki musztardowe i seledynowe.

Występują również odmiany storczyka, które prezentują się w sposób bardzo tropikalny. Posiadają one zachwycające kwiaty. Są to odmiany o niesamowitej kolorystyce. Ich płatki są często nakrapiane różnymi kolorami oraz posiadają postrzępione brzegi. Jeśli chcesz dodać swojemu wnętrzu charakteru i wyjątkowej dekoracji, zwróć uwagę na tropikalne odmiany storczyka.

Wśród sztucznych imitacji rośliny występują storczyki sztuczne w doniczce oraz jako pojedyncze gałązki — pędy. Poniżej kilka możliwych zastosowań dla obu wersji sztucznego storczyka.

Doniczkowy sztuczny storczyk może samodzielnie stanowić piękną dekorację. Znajdzie on miejsce w pomieszczeniach w domu, jak i w przestrzeniach biurowych czy komercyjnych. Można ulokować storczyka w doniczce na designerskim, wpisującym się w aktualne trendy wnętrzarskie kwietniku. Sztuczne storczyki w doniczce można również zgrupować i umieszczając je w podłużnej donicy — korycie, stworzyć większą dekorację.

Sztuczne storczyki,
Sztuczne storczyki z gałązką oraz z liściem.

Wariant gałązkowy można stosować według własnych preferencji. Gałązka sztucznego storczyka może zostać użyta w samodzielnej dekoracji lub jako część większej kompozycji florystycznej. Pędy można wyginać, by dostosować je do swojego zamysłu wizualnego. Nie trzeba się przy tym obawiać zniszczenia roślinki. Sztuczne kwiaty są niezwykle wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Pędy storczyka można dodać do kompozycji w doniczce lub stworzyć dekorację ze storczyków w wazonie wraz z dodatkami i sztuczną trawą. Można pokusić się o stworzenie kwiecistej ściany ze sztucznych storczyków. W tym celu można podwiesić je na żyłce lub po prostu przypiąć do podkładu na ścianie.

.

Proponowane produkty

Artykuły blogowe

Poznaj FLOSI.pl

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 400 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Bądź informowany o naszych najnowszych promocjach i nowościach na bieżąco!
Dostawy:
logo inpost
Obsługiwane płatności:
©2023 https://www.flosi.pl/ Wszelkie prawa zastrzeżone.